Asist Otomotiv Ürün Kategorileri

Bendix Antifiriz ve Radyatör Soğutma Ürünleri

Bendix Antifiriz,  Yüksek korozyon önleme ve köpük önleme özellikleri sağlayan modern bir önleme ile karakterize edilir. VW, Mercedes, Volvo, MAN ve Renault gibi büyük üreticilerin ihtiyaç duyduğu ihtiyaçları ve uzun vadeli oksidasyon kararlılığını karşılamak için “Uzun Ömür” özelliğine sahiptir.

Bendix Konstantre Radyatör Soğutma Sıvısı, yüksek korozyon önleme ve köpük önleme özellikleri sağlayan modern bir önleme ile karakterize edilir. Kışa hazırlık için, soğutma sıvınızın antifrizini kontrol etmek için de iyi bir zamandır. Soğutma sıvısı radyatörünüzdeki sıvıdır, antifriz ise soğutucu akışkanın donmasını önlemek için radyatöre eklenen sıvıdır. Bu sıvı saf halde, su karıştırılmamış olduğunda konsantre antifiriz denir.

Bendix Radyatör Soğutma Suyu, yüksek korozyon önleme ve köpük önleme özellikleri sağlayan modern bir önleme teknolojisi ile karakterize edilir. Soğutma sıvısı radyatörünüzdeki sıvıdır. Suyla karışmış bir üründür . -5, -10 , 18, -25 , -37 , -56 derece ürünler mevcuttur .

Bendix AdBlue

Bendix AdBlue dizel yakıtlı ağır hizmet taşıtlarının oluşturduğu NOx-emisyonunu kimyasal olarak azaltmakta kullanılan, toksik olmayan bir çözümdür. AdBlue ne patlayıcı ne de çevreye zararlıdır ve taşınabilir sıvıların minimum risk kategorisinde sınıflan- dırılmaktadır. AdBlue aşındırıcı olduğundan, kullanımı ve depolanması için belli bazı malzemeler gereklidir.

Bendix Madeni Yağlar

Bendix Motor Yağları

Bendix Tam Sentetik Motor Yağı, uzun yağ değişim aralıkları gibi zorlu motor gereksinimlerini fazlasıyla karşılayan her tip dizel motorlu araçlar için geliştirilmiş yarı sentetik motor yağıdır. Yüksek viskozite indeksi ve termal kararlılığı sayesinde ilk çalışmada mükemmel koruma ve yakıt tasarrufu sağlar.

Bendix Yarı Sentetik Motor Yağları, kamyon, tır, otobüs gibi her türlü dizel ve benzinli araçlar dahil madencilik, inşaat ve tarım sektörü gibi çok çeşitli ağır hizmet uygulamaları için hazırlanıp, mükemmel yağlama ve koruyuculuk sağlayan extra yüksek performanslı dizel motor yağıdır. Sıcaklık değişimlerinden dolayı özelliğini kaybetmez, akıcılığını muhafaza eder. Maximujm motor temizliği için etkili deterjan görevi yapan, pas ve aşınmayı önleyici katıklar içerir. Ayrıntılar için aşağıda yer alan ürünlerimize tıklayınız.

Bendix Multi Grade Sae Motor Yağı, binek ve hafif ticari araçların motorlarında kullanılmak üzere yüksek kaliteli baz yağlarve özel katkı maddelerinin harmanlanması ile hazırlanmış yüksek performanslı motoryağıdır. Segman yuvalarında oluşan tortu ve kurumu en aza indirir, motorda üstün koruma sağlar.

Bendix Premium Truck Motor Yağı, dizel ve benzinli sistemle çalışan araçlarda her mevsim güvenle kullanılır. Aşınma ve korozyon oluşumunu kontrol eder, maksimum koruma sağlar. Sıcaklık değişimlerinden dolayı özelliğini kaybetmez akıcılığını muhafaza eder. Maximum motor temizliği için etkili deterjan görevi yapan, pas ve aşınmayı önleyici katıklar içerir.

Bendix Tam Sentetik Motor Yağları

Bendix Tam Sentetik Motor Yağları, benzinli ve dizel motorlar için uzun ömür sağlayan ultra yüksek performanslı tam sentetik motor yağıdır. Tortu birikiminin önler, aşınmaları azaltır. İlk çalışma anında motoru korur.

Bendix Tam Sentetik Motor Yağı, sentetik baz yağlar ile yüksek performans katıklarından üretilen , turboşarjlı katalitik konvektörler dahil tüm çok valfli benzinli ve dizel motorlar için üretilmiş sentetik motor yağıdır. Yüksek viskozitesi sayesinde her türlü sıcaklıkta incelmeden yağlama yapar. Sistemin ömrünü uzatır, etkili yağlama sağlar.

Bendix Tam Sentetik Motor Yağları, özel seçilmiş sentetik baz yağlar ve katık teknolojisi ile üretilen benzinli, binek dizel ve hafif ticari araçlarda kullanılması uygun üstün performanslı tam sentetik motor yağıdır.

Bendix yağlayıcılar serisi, sentetik baz yağlar ve gelişmiş katık teknolojisi ile üretilmiştir. En karmaşık motorlarda ve uzun süreli yağ değişimlerinde kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Benzinli / dizel / alternatif yakıtlı motorlarla donatılmış yolcu arabaları ve hafif ticari araçlarda kullanılabilirler.

Bendix Mineral Yağlar

Bendix Mineral Yağ, seçilmiş bazlar ve modern katkı maddeleri ile üretilmektedir. Hem eski araçlara hem de normal koşullarda çalışmasıyla karakterize edilen yüksek mil yaşına ulaşmış motorlara sahip, hafif ticari araçlara optimum performansı garanti etmek için üretilmişlerdir.

Bendix Yarı Sentetik Motor Yağları

Bendix Yarı Sentetik Motor Yağı, benzinli ve dizel motorlar için tasarlanan, tüm sürüş şartlarında özellikle zorlu ve yüksek hızda etkili performans sağlayan yarı sentetik motor yağıdır. Aşınmalara karşı üstün motor koruma sağlar. İlk çalıştırma anında üstün akışkanlık özelliği ile aşınma önemli miktarda azaltılarak motor ömrünü uzatır.

Bendix Dişli Yağları

Bendix Dişli Yağları, normal şartlarda çalışan, tüm dişli kutularında uygulanabilen mineral bazlı dişli yağlarıdır. Otomotiv, sanayi tipi düz ve helezon dişli diferansiyellerde otobüslerde ve inşaat ekipmanlarında kullanılır. Yüksek viskozite indeksine sahip olup dişli kutularda bulunan metallere zarar vermezler.

Bendix Dişli Yağı, aşırı bansınç katığı içermeyen, normal şartlarda çalışan, tüm dişli kutularında uygulanabilen mineral bazlı dişli yağlarıdır. Her türlü otomotiv ve helezon dişli diferansi- yellerde; inşaat, madencilik ve tarım gibi ağır hizmet tipi kamyon ve inşaat ekipmanlarında kullanılır. Aşınmaları büyük oranda engelleyerek, dişli sisteminin uzun ömürlü olmasını sağlar.

Bendix Otomatik Şanzıman Yağları

Bendix Otomatik Şanzıman Yağları, yüksek performans GM Dexron III G ile otomatik transmisyonlarda, otomotiv, tarım ve iş makinelerinin hidrolik direksiyon sistemlerinde, tork konvertörlerinde ve bazı düz dişli kutularında kullanılan otomatik transmisyon yağıdır. Her mevsim ve zorlu yol koşullarında sistemde aşınmaları önler, sorunsuz vites geçişi ile maksimum yağlama ve üstün güç iletimi sağlar.

Bendix Otomatik Şanzıman Yağı, teknolojik açıdan gelişmiş, düşük viskoziteli formülasyonu özel teslim ve modern otomatik şanzımanlar için maksimum yakıt verimliliği için tasarlanmıştır. Bu prim baz stokları, dengeli bir katık paketi ile harmanlanır ve tam son ATF şartname gerektiren araçlarda kullanılmak üzere tüm binek otomobil otoma- tik şanzıman kullanılmak üzere ve Ford tarafından GM tarafından onaylanmıştır.

Bendix Motosiklet Yağları

Bendix Motosiklet Yağları , iki ve dört zamanlı motorlar için, yüksek kalitede mineral baz yağlar ve uygun katıklar seçilerek formüle edilmiştir. Yağ yakıt karışımı için motor üreticilerinin tavsiyelerine uyulmalıdır. Motorlu el testerelerinde, küçük jeneratörlerde, pompalarda ve tüm hava soğutmalı motorlarda kullanımı uygundur. Egzos sisteminde tıkanıklık yapmaz, aşınmaya ve depozit oluşumuna karşı maksimum koruma sağlar.

Bendix Hidrolik Sistem Yağları

Bendix Hidrolik Yağ, üstün aşınmayı önleme, kolay filtrasyon, uzun yağ değişim aralıkları, sudan kolay ayrılabilme, güçlü pas, korozyon ve köpük önleme özelliklerine sahip hidrolik sistem yağlarıdır. Ayrıca presler, hareketli makine ekipmanları, takım tezgahları, pistonlu pompalar, vidalı hava kompresörleri ve endüstriyel iş makineleri gibi tüm hidrolik uygulamalarda etkili yağlama sağlar.

Bendix Sanayi Yağları

Bendix Sanayi Yağları arasında çok farklı kullanım alanlarına özgü yağlar bulunmaktadır.

Bendix Deniz Motor Yağları

Gemi motorları, yüksek yüklerde ve uzun süre rpm’de çalışıyor. Ortalama olarak, bir teknede 30 mil hızla çalışan bir deniz motoru yaklaşık 5.000 dev / dak’da çalışır. Buna karşılık, bir arabaya 60 mph güç sağlayan bir otomotiv motoru 2.000 dev / dak’da çalışır. Daha yüksek stres, geleneksel otomotiv yağlarının parçalanmasına ve viskozitesinin düşmesine neden olur. Bendix Sentetik Karışımlı Deniz Motor Yağı, tutarlı bir yağlama lmi sağlamak için mükemmel kesme stabilitesi ile tasarlanmıştır. Maksi- mum ömür için motor bileşenlerinin aşınmasını önlemeye yardımcı olur.

Bendix Filtreler

Bendix hava filtresi, en ufak partikülleri bile (toz, polen, kum, is ya da su damlaları) en gelişmiş kir ayırma özelliği ve yüksek mekanik dayanımı sayesinde emme havasından filtreleyerek alır. Bu, yakıt-hava oranının optimum bileşimini sağlar ve motor performansının istikrarlı olmasına imkan verir.

Bendix kabin hava filtresi , aracınızda daha fazla konfor ve temiz hava sağlar çünkü araca giren havadaki tozu, poleni, isi ve diğer kirleticileri, özellikle de her geçen gün daha fazla insanda sağlık sorunlarına (astım ve alerji hastaları başta olmak üzere) neden olan maddeleri neredeyse tamamen yok eder.

Bir yağ filtresi seçerken risk almak istemiyorsanız Bendix yağ filtresini seçin. Bu filtreler modern yüksek performanslı yağlar için tasarlanmış olup en talepkar teknik koşullarda dahi sağlam kalabilir. Bendix yağ filtreleri ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Bendix yakıt filtresi, hassas enjeksiyon gruplarının yüksek taleplerine ve biyodizel gibi alternatif yakıtların özel niteliklerine de uyum sağlar. Yakıt, son derece kaliteli filtre malzemesinin kullanımıyla, istenmeyen kir partiküllerinden güvenli şekilde temizlenir. Filtrelerimiz, enjeksiyon sistemlerini aşınma ve korozyona karşı korur, böylece tüm motorun sorunsuz şekilde işlemesine yardımcı olur, bu masraflarının da azalmasına yardımcı olur.

Step Part Balata ve Fren Hidrolik Sıvısı

Step part balatalar, kısa fren mesafesi standartlarına sahip uzun ömürlü step markalı balata modelidir.

Özellikler:

• Formülünde çok az metal
• Asbestsiz içerik
• Yüksek ısıya karşı duyarlı
• Yüksek sürtünme katsayısı
• Agrasif sürüşe uygun, Daha az toz ve ses imkanı sunar.

Fren sistemi araçtaki en büyük güvenlik sistemidir. Araçlarınızın fren sistemini güvende tutmak için uzun ömürlü Step Part 4 Fren hidrolik sıvısını tercih edin.

Step Part 3 Fren Hidrolik Sıvısı, tüm marka araç ve modellerde kullanılabilir. Araçlarınızın fren sistemini sağlıklı bir şekilde kontrol altında tutabilmek adına step part 3 tercih edin.

Zenit Part Balata

Zenit part balata, kısa fren mesafesi standartlarına sahip uzun ömürlü zenit markalı balata modelidir. %100 ses kesici tabaka sayesinde ses ve titreşimi engeller, sürtünme seviyesi yüksek ve sabit dengeli sürtünme performansı sunar.

Özellikler:

• Formülünde çok az metal
• Asbestsiz içerik
• Yüksek ısıya karşı duyarlı
• Yüksek sürtünme katsayısı
• Agrasif sürüşe uygun, Daha az toz ve ses