Bendix 20W-50 Premium Motor Yağı

API CF/CF-4/CG-4/CH-4 / CI -4 SL ACEA E3-E5 – E7 / B3-B4 / A3 MB 228.3 VOLVO VDS-2/VDS-3 MAN M3275 RENAULT RD – RD2 LEVEL MTU TYPE II GLOBAL DHD-1 IVECO 18-1804 MACK EO-L SHPDO

Bendix 20W-50 Premium Motor Yağı Kullanım Yeri ve Özellikleri

Bendix 20W-50 Premium Motor Yağı, dikkatli bir bileşen dengesi ile elde edilir. Yüksek performans sağlamak, iş makinelerinin ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılır. Bu makineler, yüksek güç gereksinimleri, emisyonların azaltılması ve şanzımanlar, motor, hidrolik devresi, debriyajlar ve fren sistemleri için “tek” yağlayıcı kullanılması nedeniyle aşırı koşullarda çalışmaktadır.

Yüksek kaliteli ağır hizmet dizel motor yağıdır. Ağır yük ve arazi şartlarında çalışan tüm dizel motor tiplerinde dört mevsim yüksek performans sağlar. Turboşarjlı ve süperşarjlı motorlar dahil olmak üzere dizel motora sahip tüm ticari araç, kamyon, otobüs, tır, iş makinesi, ziraat makinesi ve jeneratör uygulamaları için önerilir.

En ağır çalışma şartlarında dahi eksilmez, basıncı düşmez, köpürmez. Soğukta ilk çalışmayı kolaylaştırır, sıcakta ise etkili yağlama sağlar. Cok kilometre yapan araçlarda bakım giderlerini düşürür, etkin koruma sağlar. Yağ değişim periyodları arasındaki süreyi uzatır. Motoru temiz tutarak yanma verimini artırır.

 

Ayrıca bakınız : Bendix İş Makineleri Motor Yağları

× Canlı Yardım - Live Support