Bendix 5W-30 C3 Tam Sentetik Motor Yağı

API SL/CF ACEA C3 504,00/507,00 229,51 LL04

Bendix 5W-30 C3 Tam Sentetik Motor Yağı Kullanım Yeri ve Özellikleri

Bendix 5W-30 C3, özel seçilmiş sentetik baz yağlar ve katık teknolojisi ile üretilen benzinli, binek dizel ve hafif ticari araçlarda kullanılması uygun üstün performanslı tam sentetik motor yağıdır.

Bendix yağlayıcılar serisi, sentetik baz yağlar ve gelişmiş katık teknolojisi ile üretilmiştir. En karmaşık motorlarda ve uzun süreli yağ değişimlerinde kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Benzinli / dizel / alternatif yakıtlı motorlarla donatılmış yolcu arabaları ve hafif ticari araçlarda kullanılabilirler.

Partikül Filtreli (DPF) Dizel, Katalitik Konverterli (TWC) Benzinli Araçlar için Sentetik Motor Yağı. Yeni nesil dizel ve benzinli binek ve hafif ticari araçlarda egzoz emisyonu düşürücü sistemlerinin (Dizel Araçların Dizel Partikül Filtre ‘’DPF’’, Benzinli Araçların Katalitik Konverter‘’TWC’’) verimliliğini arttırmak ve korumak için tasarlanmış düşük emisyonlu sentetik motor yağıdır.

Sadece benzinli veya dizel motorlarda kullanılabilir. ACEA C3 tipi düşük emisyonlu motor yağı spesifikasyonu istenen yeni nesil binek benzinli, dizel binek ve hafif ticari araçlarda kullanılması önerilir.

Ayrıca bakınız : Bendix Tam Sentetik Motor Yağları

 

 

× Canlı Yardım - Live Support